Previous Next

Pasování předškoláků

Ve čtvrtek 13. 6. proběhlo ve školce slavnostní Pasování předškoláků na školáky. Odpolední akce začala vystoupením mažoretek pod vedením pí učitelky Marcely Roll, po té nás pobavilo představení dramatického kroužku ze ZŠ pod vedením pí učitelky Natálie Horváth. Všichni jsme se moc nasmáli u pohádky divadélka Romaneto, Jak šel pejsek do školy.

Potom už slavnostně nastoupili předškoláci a ukázali všem, včetně přítomného rytíře, že jejich vystoupení je hodno pasování na školáky. Rytíř všechny slavnostně pasoval a tak posíláme do školy 24 úžasných prvňáčků :-) Již druhým rokem naši "školáci" předali medaile a s tím i symbolický titul Předškolák školního roku 2024/2025 našim budoucím předškolákům. Potom už jsme se všichni bavili, zpívali, tancovali a pochutnávali si na dobrůtkách od našich šikovných rodičů.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat