Celodenní výlet - Staré hrady

KDY: v úterý 19. 10. 2021 od 9.30 hodin

KAM: HRAD A ZÁMEK STARÉ HRADY

SRAZ: v 7.45 hodin v MŠ, kde budou všechny děti vybaveny bezpečnostními vestami a poté se spolu všichni vydáme na autobus

ODJEZD: 8.00 hodin od budovy ZŠ

OBĚD: na místě je zajištěn oběd, kuřecí řízek a šťouchaný brambor

S SEBOU: batůžek s pitím, svačinkou a malou dobrůtkou, komu se dělá v autobuse špatně – prosíme o Kinedryl i na zpáteční cestu - děkujeme

NÁVRAT: mezi 16.30 -17.00 do MŠ 

Na co se můžeme těšit: ZDRAVOSVĚT A Dračí království – naučná stezka do světa zdraví. Čeká nás vládce Zdravosvěta – dračí princ Zdrávokaz a víla Vitamína a skřítkové baciláci, skřítkové ovocňáci a saláťáci. Dračí porodnice a zubooprava, Hvězdolet a zdravoškola. Na osobní audienci náš přijme v Dračí královské komnatě Jeho Veličenstvo, dračí král Rozumbraďák XVI. Se svojí královskou rodinou. Další pohádkový okruh, který nás čeká, bude Zámecké pohádkové sklepení, které nás zavede do Pohádek čaroděje Archibalda I. V tajemném zámeckém sklepení našli domov umounění dobráčtí čertíci, vodníci, skřítkové a veselí strašidláci. Uvidíme lesní a ledové království, čertovskou a vodnickou domácnost, pohádkovou hladomornu, obří smaragdové draky, rodinku starohradského obra, velkého ochočeného draka z lesního království. Sklepení ožívá zvukovými a světelnými efekty.

 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat