Den dětí

V tomto roce jsme oslavili den dětí v interiéru mateřské školy dne 31.5.2024. Ráno si děti v předem připravené knížce, pro účely plnění různých úkolů, vybarvily obrázky. Připravené zábavné dopoledne plné soutěží, sportovních zážitků, ale také spolupráce ve smíšených třídách, mohlo být zahájeno. Děti se pohybovaly samostatně ve dvojicích po celém interiéru MŠ a plnily úkoly, které se zapisovaly.

Na děti čekalo několik stanovišť pro procvičení jemné i hrubé motoriky, soustředěnosti, pohybových dovedností a spolupráci ve spojení malých a starších dětí. Názvy jednotlivých stanovišť – pytlování, kolíčkovaná, střelená plechovka, naviják, balónový přenos, kroužkování, lžíce. Po ukončení zábavy se děti sešly ve společném prostoru a mohly vše zhodnotit, také byly oceněny medailí, diplomem a sladkým balíčkem. Zpětnou vazbou byly hezké obrázky ze zážitků jejich významného dne. Vše je dokumentováno fotografiemi.