Drakiáda

Nastal podzim a s ním již tradiční společná akce rodičů a dětí – DRAKIÁDA. Setkání se konalo v úterý 26. září 2023 od 16 hodin za hojné účasti rodičů v areálu horní školní zahrady. Počasí nám přálo a začal foukat i vítr, který zvedl k oblakům pár barevných draků.

Také areál celé zahrady zářil barvami, děti pobíhaly po trávě a draky pěkně prohnaly. Paní učitelky zajistily čtyři stanoviště pro zábavu všech dětí, rozdaly kartičky pro splnění úkolů. Prvním stanovištěm byla výroba papírového draka, druhé barevné mozaiky z víček od pet–lahví, třetím bylo sestavení rozstříhaných obrázků, čtvrté stanoviště nakrmilo papírového draka hodem barevných míčků. Po splnění všech úkolů děti dostaly odměnu v podobě špekáčku a společně s rodiči si opékali. Zpětnou vazbou byly nejen úsměvy dětí, ale i rodičů. Vše doprovázel smích a radost v očích dětí.