Previous Next

Celodenní výlet Pohádková kovárna Selibov

Celodenní výlet naší školky byl doslova pohádkový. Po příjezdu do obce Selibov nás přivítali kouzelné bytosti a zavedli nás do kovárny plné pohádek. V kovárně se usídlilo několik vodníků, kterým ještě kapala voda ze šosu, chundelatí čertíci, kteří často zlobí vrchní čertici nebo bytosti z kouzelného lesa. Seznámili jsme se s prací a nástroji místního pana kováře. Na stezce čápa Ferdinanda si děti vyzkoušely své znalosti českých pohádek, a protože byly moc šikovné, získaly titul Znalci českých pohádek. Vydali jsme se také společně na cestu za pokladem a získali plný pytel krásných odměn. A už na nás čekal lahodný oběd, po kterém si děti zářivými barvami malovaly sádrové postavičky. Vyšlo nám krásné počasí, a tak jsme si mohli do sytosti užít všechny atrakce, které Pohádková kovárna v Selibově nabízí. Povídali jsme si s kouzelnými oslíky Jasmínkou a Aladinem, pouštěli krásné modely vláčků nebo se schovávali v bludišti plném bylinek a pohádek. 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat