Previous Next

Mezinárodní den dětí

Letošní Den dětí jsme si užili v čarodějném duchu. Ze školy čar a kouzel v Bradavicích nám poslali domácího skřítka Dobbyho, který děti zařadil pomocí Moudrého klobouku do jednotlivých kolejí. V těch plnily úkoly, aby prokázaly své kouzelnické schopnosti. Společně děti létaly slalom na košťatech, odpovídaly na otázky o kouzelných zvířatech, vařily Dračí lektvar, házely Zlatonkou nebo získávaly Kámen mudrců.

Všechny děti měly velkou radost, že obtížné zkoušky zvládly. Za odměnu je ředitel Bradavické školy povýšil do kouzelnického stavu tím, že jim předal důležité potřeby kouzelníka – hůlku a klobouk.

Dopoledne jsme si náramně užili a to i díky nádherným rekvizitám zapůjčených od spolku TO-JE-VONO,z.s., Vonoklasy. Velmi děkujeme!

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat