Interaktivní mapa úklidu

V rámci naší společné akce „Ukliďme Česko, aneb jaký si to uděláš, takový to máš!“ jsme vytvořili interaktivní mapu úklidu.

Budeme moc rádi, pokud do mapy zaznamenáte místa, která je potřeba uklidit, černé skládky, místa, která jste již uklidili nebo místa, kde je napytlované větší množství odpadu připravené k odvozu.

Není to nic těžkého, pojďte s námi vytvořit mapu a zefektivnit tak celý úklid:-)

Velmi oceníme, když do mapy přiložíte i fotky před a po úklidu.

Na vaše komentáře se budeme snažit co nejrychleji reagovat. K mračounům můžete i napsat, kdo se chystá k úklidu.

Malý návod:

1. do mapy se přihlašuje přes google účet nebo přes FB
  2. kliknete na dané místo
  3. nějak ho pojmenujete
  4. z kategorie vyberete příslušnou ikonku
  5. uložíte

Svoje ikonky si mazat a upravovat můžete, vstupní ikony ne😊 Pokud uklidíte místo, které je označeno červeným mračounem a nepůjde vám smazat, klidně přidejte hned vedle místo se zeleným smajlíkem a my budeme mapu průběžně aktualizovat.

Děkujeme všem zapojeným!