Novoroční posezení

Ve čtvrtek 12.1. si děti užily krásné tvořivé odpoledne ve školce s rodiči a sourozenci. U Broučků se připravovala zdravá barevná večeře, vyrobili si vtipné sněhuláky na lyžích a na závěr byla společná tancovačka. Ve třídě Motýlku to krásně vonělo kávou, ze které se vyráběla srdíčka, z papírových ruliček vznikl kamarád pejsek a krásné sny si přivolali výrobou lapače snů. Ve třídě Včeliček to taktéž bzučelo jako v úlu. Stříhalo se a lepilo až z toho vznikli houpací sněhuláci a medvědi, pro radost si vyrobili kouzelná třpytítka.  Děti byly nadšené, že ve školce mohly přivítat rodinu a ukázat jim svůj svět. 

 

Děkujeme všem za účast a budeme se těšit na další setkání

 

 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat