Informace k provozu od 3. 5. 2021

Již od pondělí 3.5. 2021 bude umožněna rotační výuka žáků druhého stupně. Návrat žáků bude probíhat podle následujícího harmonogramu: 

Sudý týden – od 3.5. budou prezenčně docházet:

3. třída, 4. třída, 6.A třída, 6.B třída, 7. třída

Lichý týden – od 10.5. budou prezenčně docházet: 

1.třída, 2. třída, 5. třída, 8. třída, 9.A třída a 9.B třída

Příchod žáků II. stupně do budovy školy je od 7. 30 do 7. 50 hod. Testování ve třídě začíná již v 7. 50 hod. Prosíme žáky o dochvilnost. 

  • Testování žáků I. stupně bude probíhat jednou týdně, a to vždy v pondělí. Testování žáků II. stupně bude probíhat dvakrát týdně, a to v pondělí a ve čtvrtek. Nebude-li žák přítomen v den termínu testování ve škole, testování se provede v den jeho příchodu.
  • Všichni zaměstnanci školy se testují povinně jedenkrát v pracovním týdnu – v pondělí.
  • Přítomnost žáků na prezenční výuce je podmíněna účastí na testování. Žák nemůže být nucen k účasti na testování ani jakkoliv sankcionován. Jeho absence bude omluvena. Škola v tomto případě žáka dle zákona nemusí distančně vzdělávat. 
  • V budově školy jsou povinni nosit všichni zaměstnanci školy respirátor a žáci alespoň chirurgickou roušku.
  • Nově jsou povoleny sportovní činnosti konané venku. 
  • Po celou dobu výuky bude zachována homogenita tříd.  
  • Prezenční výuka probíhá dle rozvrhu publikovaného v Edupage.
  • Obědy ve školní jídelně jsou pro prezenční týden automaticky přihlášeny, pro distanční týden automaticky odhlášeny. Pokud nebude žák při prezenčním týdnu do školy docházet, je třeba si obědy standardní cestou odhlásit, pokud naopak máte zájem o oběd do jídlonosičů při distanční výuce, je třeba si jej přihlásit.

Užitečné odkazy:

 

 

 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Mapa stránek

Hledat