• s1.JPG

Personální obsazení

Zaměstnanci základní školy:
Jméno Funkce třídnictví předměty kontakt
Ing. Jana Majorová výchovná poradkyně pro 3. až 9. třídu VII. A. třída D, Př, Orv, Vz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jana Barnová výchovná poradkyně pro MŠ a 1. a 2. třídu II. třída I. stupeň + M Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. et Mgr. Alena Čechová učitelka VII. B třída  Čj, Orv, Pv, Vv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fm - Finanční matematika
Orv - Občanská a rodinná výchova
Vz - Výchova ke zdraví

Jméno Funkce zodpovídá za kontakt
Stanislava Arvaiová školnice úklid a údržbu školy a okolí
Martina Bohuslavická uklízečka úklid tříd v 1.patře, haly a šaten ZŠ
Veronika Králová uklízečka úklid v objektu tělocvičny a jídelny
Mgr. Aleš Pietrula správce sítě správa počítačové sítě a výpočetní tech.
Karel Čepela údržbář drobné opravy
Stanislav Typolt topič obsluhu kotlů