Základní škola a Mateřská škola Třebotov

  • s1.JPG
  • s2.JPG
  • s3.JPG
  • s4.JPG
  • s5.JPG
  • s6.JPG

Personální obsazení

Zaměstnanci základní školy:
Jméno Funkce třídnictví předměty kontakt
Mgr. Jana Hančová ředitelka školy   Př, Z Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Lenka Lipanská zástupkyně ředitele IX. třída Př, Z Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Jana Majorová výchovná poradkyně pro 3. až 9. třídu VII. A. třída D, Př, Orv, Vz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jana Barnová výchovná poradkyně pro MŠ a 1. a 2. třídu II. třída I. stupeň + M Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Marcela Roll speciální pedagog IV. B třída I. stupeň Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Václava Makovcová učitelka I. třída I. stupeň Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ivana Suchá učitelka III. třída I. stupeň Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lenka Zavázalová učitelka IV. A třída I. stupeň Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Jana Wagnerová učitelka V. třída I. stupeň + PV Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. et Mgr. Alena Čechová učitelka VII. B třída  Čj, Orv, Pv, Vv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Ivana Kubátová učitelka VIII. třída Čj, Aj, Vv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jiří Dobruský učitel VI. třída M, Ch, F, I, Aj Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Markéta Havlíková učitelka   Nj, Aj  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tereza Jelínková učitelka   Tv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Michal Ŕíha učitel    M, F, Fm Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Martina Macková učitelka    Aj – I. stupeň Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Kristýna Hradilková učitelka   Aj – II. stupeň Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jakub Rolník učitel   Hv, Tv, I Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Věra Kostrounková asistentka pedagoga     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jitka Palečková asistentka pedagoga     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
         

*
Fm - Finanční matematika
Orv - Občanská a rodinná výchova
Vz - Výchova ke zdraví

 

 
Jméno Funkce zodpovídá za kontakt
Jitka Nosková hospodářka hospodaření školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Stanislava Arvaiová školnice úklid a údržbu školy a okolí  
Martina Bohuslavická uklízečka úklid tříd v 1.patře, haly a šaten ZŠ  
Veronika Králová uklízečka úklid v objektu tělocvičny a jídelny  
Mgr. Aleš Pietrula správce sítě správa počítačové sítě a výpočetní tech.  
Karel Čepela údržbář drobné opravy  
Stanislav Typolt topič obsluhu kotlů