• DSCN0695.JPG

Rozvrh I. a II. třídy po dobu plavání

5. 2. 2019 Schůzka pro rodiče předškoláků - 18:00 v budově ZŠ

Nový rozvrh

Výsledky voleb do školské rady

GDPR - Zásady ochrany osobních subjektů

Podrobné informace o činnosti školy, učebních plánech, realizovaných projektech a akcích najdete ve výročních zprávách.

Podívejte se na výborné výsledky našich žáků z 9. ročníku v Národním testování 2017/2018. V českém jazyce mají výsledky lepší než 70% zúčastněných škol a v matematice dokonce předstihli 80% zúčastněných škol!

Ve středu 21. června 2017 se naše škola stala součástí největšího běžeckého dne v České republice (http://www.olympijskybeh.cz/
    olympijsky-den/)

V rámci stavby již byly zahájeny výkopové práce v areálu školy.
    Do odvolání platí zákaz vstupu
    do zahrad školy. Přístup k základní
    i mateřské škole
    je povolen pouze z ulice Hlavní.
    Děkujeme za pochopení.

18. 04. 2017 byla zahájena stavba nové budovy v areálu školy. Dbejte prosím zvýšené opatrnosti při pohybu na celém pozemku školy.

Pro komunikaci se ZŠ a MŠ využívejte prosím kontakty na mobilní telefony. Pevné telefonní linky již byly zrušeny. Děkujeme.

DĚTSKÁ DLAŇ

Výzva 56

Návštěvníci stránek

Celkov poet82095
    Error
    • You are not authorised to view this resource.