Pozvánka na jarmark

Čtvrťáci zvou na prodejní jarmark v rámci projektu Abeceda peněz!

Srdečně vás zveme na prodejní jarmark, který zorganizovali naši čtvrťáci v rámci projektu Abeceda peněz.

Na počátku byla interaktivní exkurze – pohled na banku „z druhé strany“. Děti počítaly peníze, vstoupily do míst, kam obvykle veřejnost zvána není. A to vše  rozpoutalo velkou akci. Bylo potřeba vymyslet podnikatelský plán, jméno pro naši firmu, zvolit si „ředitele“ a ve svých řadách najít zodpovědného „účetního“.

Pak nám banka půjčila potřebný počáteční kapitál. Jsme na startu a věříme, že na konci projektu nejen přispějeme na dobrou věc, ale za odměnu si užijeme i spoustu dobrodružství. Naučíme se přemýšlet o správě vlastních financí, zodpovědnosti, společné práci a třeba i čtení malinkých písmen na všem, co v životě jednou podepíšeme. Přijďte nás také podpořit dne 27.11.2019 do prostor České spořitelny v Radotíně, kde budeme formou jarmarku prodávat naše výrobky. Některé vám budou chutnat, jiné  potěší vás nebo vaše blízké. Většina ovšem připomene blížící se adventní čas.

Krásný předvánoční čas přeji žáci ze 4. třídy ZŠ Třebotov

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat