Muzeum betémů Karlštejn

KDY: ve čtvrtek 10. 12. 2020 od 9.00 hodin

KAM: MUZEUM BETLÉMŮ KARLŠTEJN

CO UVIDÍME: Výstavu Betlémů, kvalitní kolekce českých historických betlémů vyřezávaných ze dřeva, doplněná betlémy z dobových raritních materiálů na příklad z vosku, cukru nebo chleba. Lákadlem pro děti je několik mechanických betlémů, které si samy spouštějí. Přímo pod střechou se pak skrývá divácky nejefektnější objekt - Karlštejnský královský betlém. Jedná se o největší loutkový betlém v České republice rozkládající se na 80 m2.

Na co se můžeme dále těšit – témata Hravých dílniček:

3D kokosový vánoční stromeček a 3D papírová hvězda-efektní vánoční dekorace

SRAZ: v 7.30 hodin v MŠ, kde budou všechny děti vybaveny bezpečnostními vestami a poté se spolu všichni vydáme na autobus.

ODJEZD: 8.00 hodin od budovy ZŠ

S SEBOU: batůžek s pitím a malou dobrůtkou, svačina bude ze školní jídelny, komu se dělá v autobuse špatně – prosíme o Kinedryl i na zpáteční cestu- děkujeme

NÁVRAT: na pozdější oběd do MŠ

Mapa stránek