Sběr žaludů prodloužen do 18.11.

Milí rodiče a žáci, 

vzhledem ke stávající situaci jsme se rozhodli, že sběr žaludů prodloužíme, a to až do 18.11. Máme tedy před sebou ještě měsíc možností, jak smysluplně využít volný čas - pobytem venku, se svými blízkými, udělat něco pro přírodu a třeba něco vyhrát!

Doteď jste nasbírali 377 kg! Klobouk dolů! Pojďme to dotáhnout na 1000!

Prozatimní pořadí je: Anička Čejková (60,5 kg), Julinka Bláhová (56 kg), Lukáš Lisec (38,2 kg).

Příští týden zveřejníme i malou matematickou soutěž ke sběru žaludů, na účastníky čeká drobná odměna.

Žaludy prosím nechávejte před hlavním vchodem do staré budovy školy, pod střechou, se jménem a třídou/MŠ. Prázdné tašky budeme nechávat na tom samém místě, prosím, rozebírejte si je. Pokud už tašku nechcete, napište to ke jménu. Žaludy prosím odevzdávejte do 10 hod., ať na to nemusíme myslet celý den.

Přejeme příjemný sběr!

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat