Základní škola a Mateřská škola Třebotov

  • DSCN0695.JPG
  • DSCN3987.JPG

Upozornění

Úřední hodiny během prázdnin vždy ve středu od 8.30 do 10.00 hod.


Podrobné informace o činnosti školy, učebních plánech, realizovaných projektech a akcích najdete ve výročních zprávách.


Podívejte se na výborné výsledky našich žáků z 9. ročníku v Národním testování 2017/2018. V českém jazyce mají výsledky lepší než 70% zúčastněných škol a v matematice dokonce předstihli 80% zúčastněných škol!


Ve středu 21. června 2017 se naše škola stala součástí největšího běžeckého dne v České republice (http://www.olympijskybeh.cz/
olympijsky-den/)

1


V rámci stavby již byly zahájeny výkopové práce v areálu školy.
Do odvolání platí zákaz vstupu
do zahrad školy. Přístup k základní
i mateřské škole
je povolen pouze z ulice Hlavní.
Děkujeme za pochopení.


18. 04. 2017 byla zahájena stavba nové budovy v areálu školy. Dbejte prosím zvýšené opatrnosti při pohybu na celém pozemku školy.


Pro komunikaci se ZŠ a MŠ využívejte prosím kontakty na mobilní telefony. Pevné telefonní linky již byly zrušeny. Děkujeme.


 DĚTSKÁ DLAŇ

dd


AJ

Výzva 56


Ukliďme Česko

Vúterý 04. 04. 2017 se celá naše škola již potřetí zapojí do celorepublikové úklidové akce „Ukliďme Česko" pod interním názvem „Jaký si to uděláš, takový to máš III“. Sejdeme se všichni v 8 hodin ve škole a v 9 hodin se vypravíme do přírody
v okolí Třebotova a pustíme se do uklízení. V tento den bude vyučování ukončeno pro žáky prvního stupně v 11:30 hod. a pro žáky z 2. stupně ve 12:30 hodin.
Dejte prosím dětem vhodnou obuv a oblečení a držte nám palce, ať nám přeje počasí. V předchozích letech se nám tato akce moc vydařila, děti byly se sebou spokojené a my s nimi taky a všichni společně jsme se radovali z čisté přírody! Zase aspoň na chvíli.