Základní škola a Mateřská škola Třebotov

  • DSCN0695.JPG
  • DSCN3987.JPG

Upozornění

Rozvrhy pro aktuální školní rok 2017/2018


Přijmeme asistenta pedagoga
do mateřské školy.


Ve středu 21. června 2017 se naše škola stala součástí největšího běžeckého dne v České republice (http://www.olympijskybeh.cz/
olympijsky-den/)

1


V rámci stavby již byly zahájeny výkopové práce v areálu školy.
Do odvolání platí zákaz vstupu
do zahrad školy. Přístup k základní
i mateřské škole
je povolen pouze z ulice Hlavní.
Děkujeme za pochopení.


18. 04. 2017 byla zahájena stavba nové budovy v areálu školy. Dbejte prosím zvýšené opatrnosti při pohybu na celém pozemku školy.


V úterý 04. 04. 2017 se celá naše škola již potřetí zapojila do celorepublikové úklidové akce „Ukliďme Česko" pod interním názvem „Jaký si to uděláš, takový to máš III“.


Pro komunikaci se ZŠ a MŠ využívejte prosím kontakty na mobilní telefony. Pevné telefonní linky již byly zrušeny. Děkujeme.


 DĚTSKÁ DLAŇ

dd


AJ

Výzva 56


Volná místa Podívejte se na výborné výstupy z testování Stonožka v VI. třídě ZŠ. Máme lepší výsledky než 80% zúčastněných škol. Více informací.

Naší škole byl propůjčen na období 2014-2016 titul „Škola udržitelného rozvoje Středočeského kraje 2. stupně“.

 

Dětská dlaň

DSCN1203

Náš projekt Dětská dlaň žije již dva roky.

Když jsme v novoročním čase roku 2015 přišli s myšlenkou, že bychom dětem nabídli netradiční a asi ojedinělou možnost tvořit dřevěné originály ve skutečné truhlářské dílně, přáli jsme si, aby děti sdílely naše nadšení. Stalo se. Během dvou let jsme společně prožili 17 truhlářských dílniček a vytvořili jsme: 3 skříňky motýlí, 2 kočárky, 2 koně houpací, 1 auto nákladní, 1 jeřáb, 3 vláčky taktéž nákladní, mlýn větrný, 2 čápy letící, růžici směrovou, plno ozdob vánočních, ale i vánoční stromek, archu s ohroženými druhy zvířat, 5 budek ptačích a 1 pro netopýry, 2 lavičky pro králíky svobodomyslné, 1 lavičku pro králičí spolek, hotel hmyzí a k tomu všemu si můžeme zahrát na 1 varhany. Toto vše je k nahlédnutí v naší fotogalerii. Další tři truhlářské dílničky byly speciální, a to proto, že jsme si při nich s dětmi ze souboru Tři boty vyrobili rekvizity pro připravované divadelní představení.
Jarní sezónu jsme uzavřeli vyráběním dvou laviček. Ty najdou své místo na Brandejsce a na jejich výrobu přispěl spolek Klouzačka.

Děkujeme všem rodičům, kteří dětem příležitost vyrobit něco opravdového poskytují a pomáhají nám tak zkrášlovat nejen prostředí školy.

Fotogalerie

Podívejte se na fotogalerii projektu "Dětská dlaň" - Fotogalerie.

Dětská dlaň aneb cesta k poznání práce se dřevem

Na počátku cesty byla účast naší školy v evropském projektu Comenius. Téma projektu znělo: “ How to make a house for a puppet family“. Spolupracovali jsme se dvěma školami, jedna byla z belgického Ghentu a ta druhá ze španělského města La Palma del Condado. Každá ze škol si pořizovala vlastní domeček pro rodinu panáčků.

Podrobné informace

Podrobné informace o projektu (místo, termíny, rezervace).